припинила діяльність, увійшла до складу Володимир-Волинської громади

Упродовж тижня у ЗДО с. Суходоли проходив "Тиждень безпеки дитини".

Дата: 09.11.2020 09:08

Упродовж тижня у ЗДО с. Суходоли проходив "Тиждень безпеки дитини".
Метою проведення було поліпшення якості освітнього процесу з питань особистості безпеки та захисту життя дітей, пропаганда здорового та безпечного способу життя вихованців, вироблення у здобувачів освіти умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров*я під час НС.
Усі заходи проводились відповідно до розробленого та затвердженого плану, який передбачав проведення тематичних днів "Дитина і вулиця", Пожежна безпека", "Дитина і природа", "Дитина та небезпечні предмети", "Здоров*я дитини".
Вихователями усіх вікових груп проведені різні форми роботи з дітьми: тематичні заняття, лялькові вистави, моделювання ситуацій, дидактичні та сюжетно-рольові ігри, перегляд мультфільмів, бесіди розваги.
План заходів до "Тижня безпеки дитини" виконаний у повному обсязі та результативно. Діти усіх вікових груп отримали та закріпили достатньо знань, умінь і практичних навичок з безпеки життєдіяльності.