Вітаємо з Днем дошкілля!

Дата: 26.09.2020 09:32

Шановні працівники закладів дошкільної освіти громади!

Вітаю Вас з професійним святом –  Всеукраїнським днем дошкілля.

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, коли формується особистість і закладаються основи здоров’я.

Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини.

Вихователь – у цьому слові сконцентровано все: вдача, фах, талант, майстерність, любов, снага, відданість. Наші вихователі – прекрасні і неповторні, уважні, поступливі і непохитні, спроможні радіти і бачити прекрасне, незважаючи на різні життєві обставини.

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.

Міцного здоров’я вам, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.

З повагою сільський голова

Ігор Пальонка