Проект "Участь в дії: практики взаємодії влади та громади" - ми в числі переможців!

Дата: 21.08.2020 13:37

Переможцями в рамках конкурсу грантів за нашим проектом "Участь в дії: практики взаємодії влади та громади"!!!
від організації Розвиток Волині.

Підтримані проекти:
1. Екопростір, ГО "Центр сімейної культури", Голобська громада
2. Спорт - це запорука здоров'я молоді!, ГО "Ініціатива Зарічанської об’єднаної громади Волинської області», Зарічанська ОТГ
3. Стежками Ківерцівщини, ГО «Біла Ворона», Ківерці
4. Навчайся. Здобувай. Перемагай, ГО Гірсько-спелеологічний клуб “Стохід”, Ківерці
5. Фестиваль громадських організацій «Від Слів до Дій», ГО «Школа безпеки та виживання дітей «Тивер», Ківерці
6. Бьордвочінг - це круто, ГО "Чисте довкілля Волині", Ківерці
7. Відновлення музею - запорука розвитку місцевого туризму, ГО "Побужжя", Литовезька Об'єднана Територіальна Громада
8. Жити активно - це здорово та стильно, ГО "Теріус", Люблинецька об'єднана територіальна громада
9. В здоровому тілі – здоровий дух, ГО "Крило надії", Смолигівська сільська рада
10. Бібліотека - простір свободи (Freedom Space), ГО "Смідин", Смідинська громада
11. Зона відпочинку – спортивно-ігровий майданчик «Містечко інтересів», ГО "Шацьке поозер'я", Шацька селищна рада Ківерцівська міська рада

Нагадуємо, що в проекті брали участь сільські, селищні та міські ОТГ, які знаходяться на території Волинської області. В результаті конкурсу до участі в проекті було відібрано 8 об’єднаних територіальних громад.

Під час реалізації проекту було проведено 56-ти тренінгів у відібраних ОТГ, по 7 тренінгів в кожній.

Проект «Участь в дії: практики взаємодії влади та громади» реалізується громадською організацією «Розвиток Волині» та фінансується в рамках Фонду підзвітності Міністерства закордонних справ Нідерландів. Метою проекту є налагодження співпраці влади та громади під час прийняття рішень щодо вирішення актуальних проблем місцевого розвитку через використання інструментів громадської участі та громадського впливу.