Знайомство з театром

Дата: 22.08.2020 13:24

Сьогодні безробітні Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру  зайнятості мали змогу провести незабутній день у вишуканій театральній атмосфері.
За куліси Народного аматорського театру «Різнобарв’я» нас гостинно запросила його засновниця та режисер, неймовірно талановита Лариса Леонідівна Половньова. Саме вона провела нас туди, де панує творча атмосфера та народжується вистава.
Знайомство з театром розпочалось за усіма правилами – із афіші, точніше із виставки афіш.Лариса Леонідівна зробила невеличкий екскурс в минуле та розповіла про історію виникнення театру. Під час екскурсії ми відвідали малу та велику сцени театру, побували в костюмерній, де познайомились та поспілкувались із акторами та художником по костюмах.
Загалом всі отримали незабутні враження, поринули в творчу атмосферу та дізнались про таємниці театру.