30.07.2020 року відбудеться інформаційний семінар «Ризики нелегальної трудової міграції»

Дата: 29.07.2020 15:18

Торгівля людьми - одна з найбільш актуальних проблем сучасності. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей. Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном або в різних регіонах своєї країни, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є незнання свої прав, поширення стереотипів і т.ін. Таким чином, великого значення набуває повне й відповідальне інформування суспільства про цю серйозну проблему як один із найнебезпечніших злочинів проти особистості.
30 липня о 11.00 відбудеться інформаційний семінар «Ризики нелегальної трудової міграції» в рамках якого фахівці центру надання безоплатної вторинної правової допомоги проведуть роз’яснення щодо основних ризиків, які можуть виникнути в процесі нелегального працевлаштування та поінформують про легальне працевлаштування за кордоном.
Запрошуємо до участі за адресою м.Володимир-Волинський вул.Коперніка,5 каб.№ 5