припинила діяльність, увійшла до складу Володимир-Волинської громади

Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості відновила роботу з відвідувачами у звичному режимі

Дата: 24.07.2020 18:02

З дотриманням санітарно -епідеміологічних вимог проводяться групові заходи для зареєстрованих безробітних .
Сьогодні відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Провідний юрисконсульт філії Соломія Костюк ознайомила учасників з основними послугами державної служби зайнятості ,сучасними підходами щодо їх отримання та електронними сервісами . Також вона звернула увагу на переваги легальної зайнятості , важливість дотримання гендерної рівності при влаштуванні на роботу , розповіла про загрози нелегальної трудової міграції.
Окрім того вона ознайомила присутніх із ситуацією на ринку праці нашого регіону та дала вичерпні відповіді на їх запитання.