Визначили переможців конкурсу місцевих ініціатив нашої громади

Дата: 24.07.2020 21:08

Сьогодні відбулося засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу кращих ініціатив жителів Зарічанської ОТГ. На засідання комісії були запрошені представники семи ініціативних груп, які взяли участь у конкурсі.

Всі анкети-заявки були прийняті та розглянуті. Учасники конкурсу сьогодні мали можливість виступити і самостійно представити свої ідеї, їх необхідніість та шляхи їх реалізації..

За результатами голосування конкурсної комісії переможцями стали ініціативи :

1. «Щасливе дитинство» Ініціатива передбачає встановлення дитячого майданчика та облаштування волейбольного поля на території с. Заріччя по вул. Лобачинській (автор Сидоренко П.В.- житель с.Заріччя)

2.  «Облаштування ігрового поля для пляжного волейболу на території ЗОШ І-ІІ ст. с. Ласків» автор Крижановська Ю.А жителька с.Ласків

3. "Встановлення дитячого майданчика в с.Дігтів по вул. Шахтарській" автор Ярощук О.Я. жителька с. Дігтів

Загальний бюджет конкурсу становить 50 тис. грн. відповідно до затвердженої програми.

Всім дякуємо за участь та чекаємо результатів реалізації Ваших задумів!