припинила діяльність, увійшла до складу Володимир-Волинської громади

Вебінар 7 серпня 2020 року «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах»

Дата: 22.07.2020 08:18

До уваги суб’єктів підприємництва. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України для ознайомлення з інструментом представництва та захисту законних інтересів суб’єктів підприємництва у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, що перебувають у сфері їх управління Мінекономіки спільно з Радою бізнесомбудсмена 07 серпня 2020 року о 11.00 год. проведе вебінар на тему: «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах». Приєднатись до участі у вебінарі можливо шляхом заповнення реєстраційної форми за посиланням: https://forms.gle/e7J41h9dzC8c6mnd6.