припинила діяльність, увійшла до складу Володимир-Волинської громади

На Волині пом'якшено карантин

Дата: 16.07.2020 08:55

Регіональна комісія з питань з питань ТЕБ та НС, що відбулась під керівництвом голови ОДА Юрія Погуляйка 15 липня 2020-го року, прийняла рішення про скасування деяких каратинних обмежень.

Відтак, за поданням головного санітарного лікаря області, враховуючи епідситуацію та постанову КМУ №588 від 8 липня 2020 року, члени комісії проголосували за деякі пом’якшення карантинних норм. Зокрема, дозволено пасажирські перевезення міжобласного, міжміського, приміського сполучення та відвідування дошкільних закладів. Окрім того, скасовано обмеження щодо роботи закладів розміщення (бази відпочинку, санаторії тощо). Однак, важливою умовою залишається обов’язкове дотриманням вимог, що встановлені головним санітарним лікарем України.

Також взято до виконання вимоги постанови КМУ №588 щодо пом’якшення карантинних вимог для розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування (кінотеатрів, ресторанів, кафе, барів тощо). Вищеперерахованим закладам дозволено працювати з 7.00 до 23.00.