Почесне звання "Мати - героїня"

Дата: 14.07.2020 16:37

Президент України Володимир Зеленський підписав указ «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» №893  в якому відзначено 847 українських жінок. Почесне звання отримали матері, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. Серед нагороджених є і дві жительки нашої громади з села Заріччя.

Перед початком сьогоднішньої сесії голова громади Ігор Пальонка привітав та вручив державні нагороди з присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня» Сідловській Оксані Павлівні та Паюк Світлані Святославівні.

Оксана Павлівна та Світлана Святославівна мають по сім дітей. Це жінки, які присвятили своє життя дітям, виховують їх хорошими людьми та справжніми громадянами. Діти зростають в родинах, де приділяється значна увага навчанню та вихованню дітей, розвитку їх здібностей оточенні любові батьків. Прийміть щирі вітання!!!