З Днем молоді!

Дата: 28.06.2020 13:52

Традиційно в останню неділю червня ми відзначаємо чудове свято – День молоді! Молодість – світанок життя, сповнений енергії та мрій. Це та натхненна пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху, пора перших самостійних рішень і досягнень.

Сучасне покоління освічених юнаків та дівчат – це творці нашого майбутнього. Я бажаю кожному, хто тільки-но починає свій дорослий шлях, оптимізму та завзяття у втіленні своїх ідей у захопленнях, навчанні, роботі.

Сьогодні як ніколи наша громада і країна потребують вашої допомоги у своєму становленні. Саме вам, молодим, талановитим, креативним, належить право на побудову мирного та щасливого майбутнього. Тож будьте мудрими та усвідомленими в своїх рішеннях.

Від щирого серця я бажаю вам не змарнувати найкращі роки, прожити їх з користю для себе, своїх близьких, суспільства. Успіхів вам, здоров’я та оптимізму!

З повагою сільський голова Ігор Пальонка.