5 червня - Всесвітній день навколишнього середовища

Дата: 05.06.2020 11:40

З Днем довкілля!!!

Міжнародний олімпійський рух поширює загальнолюдські цінності, серед яких захист навколишнього середовища є одним з головних напрямків. Як показують останні події, що пов’язані пандемією коронавірусу COVID-19, безпечне середовище є важливим фактором людського існування.

За ініціативою Олімпійського Комітету України  (далі  – НОК) в Україні реалізується проєкт «Олімпійський екомодуль», який висвітлює проблеми захисту довкілля, гасіння пожеж, подолання повеней, вирубки лісів, забруднення водного та повітряного простору, питання сміття.

Враховуючи вищезазначене, надзвичайну актуальність проблем захисту навколишнього середовища просимо небайдужих долучитися до реалізації зазначеного проєкту у Зарічанській ОТГ з нагоди відзначення Міжнародного дня охорони навколишнього природнього середовища «Всесвітній день довкілля», приєднатися до відзначення Всесвітнього дня довкілля з урахуванням обмежень, передбачених карантином у зв’язку із пандемією короновірусу та нагадуємо, не забувайте про дбайливе ставлення до навколишнього середовища, особливо під час сезонного відпочинку на природі:

прибирайте після себе сміття;

пам’ятайте заходи з протипожежної безпеки;

не мийте автотранспортні засоби біля водних об’єктів;

не забруднюйте водойми.

Віримо, що спільними зусиллями ми виростимо здорову націю, якій залишимо у спадок чисту, квітучу, родючу українську землю!