припинила діяльність, увійшла до складу Володимир-Волинської громади

Вебінари для для студентів Володимир-Волинського ВПУ та педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського

Дата: 29.05.2020 12:22

Фахівці відділу активної підтримки безробітних  Володимир-Волинської  міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості провели вебінари для студентів Володимир-Волинського ВПУ та педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського .

Під час спілкування онлайн учасників вебінару ознайомили  з можливостями  інноваційних технологій служби зайнятості для пошуку роботи та самореалізації, обговорили ситуацію на ринку праці, надали  практичні поради  з пошуку першого місця  роботи.

Також розглянули використання соціальних мереж як інструменту  з пошуку роботи та зупинились на понятті медіаграмотності.