Оприлюднення проекту регуляторного акту –рішення Зарічанської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік»

Дата: 26.02.2020 15:10

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483 у відповідності до норм Податкового кодексу України , Зарічанська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта - «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік» та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта.
Проект рішення з додатками та аналізу регуляторного впливу доступний на нашому сайті  за посиланням

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції :

Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж місяця, з дати оприлюднення повідомлення в пресі за адресою с. Заріччя. вул. Героїв Майдану, 2 «А» Володимир-Волинського району (кабінет секретаря) додаткова інформація за телефоном (03342) 9-17-49 або на нашому сайті.