Проведено атестацію педагогічних працівників

Дата: 06.04.2020 11:16

Атестація — це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація його найкращих професійних умінь. Впродовж року члени комісії всебічно і комплексно вивчали досвід роботи  педагогічних працівників, які атестувалися  на підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», підтвердження чи присвоєння педагогічного звання, на  відповідність займаній посаді керівників шкіл. Голова атестаційної комісії ІІ рівня – голова Зарічанської сільської ради Ігор Пальонка відзначив високий   рівень професійної  майстерності  та компетентності педагогічних працівників, володіння предметними  методиками та інноваційними освітніми технологіями, активне їх використання та  вміння продукувати власні оригінальні ідеї.

Відрадно, що сьогодні двом керівникам закладів загальної середньої освіти Зарічанської ОТГ Віктору Рупші та Наталії Яковинець, атестаційною комісією було встановлено відповідність займаній посаді. Вони і надалі будуть працювати менеджерами, умілими організаторами колективу однодумців. Також, Наталії Яковинець підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», звання «старший вчитель». Вихователю закладу дошкільної освіти села Заріччя Наталії Сміщук  - підтверджено 11 тарифний розряд. Вітаємо освітян  з успішним проходженням атестації і висловлюємо надію,  що їх педагогічна праця та творчі зусилля і надалі будуть спрямовані на побудову якісної і дійсно Нової Української Школи.