Цими вихідними відзначаємо два професійних свята

Дата: 14.03.2020 14:15

В 2020 році  14 березня святкуємо День землевпорядника України та 15 березня - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Напередодні сільський голова Ігор Пальонка привітав працівників  відділу інфраструктури, майнових та земельних ресурсів, а також працівників комунального господарства Зарічанської сільської ради та вручив подяки за сумлінну працю.

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника – свята тих, хто приймає участь в формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за використанням та охороною земель,  землеустрою та моніторингу земель.

А також дякуємо тим, завдяки кому забезпечується водою населення нашої громади, проводиться благоустрій та збереження чистоти в наших селах.

Бажаємо  щастя, міцного здоров’я, любові й пошани, успіхів у роботі, весняного настрою, добра й благополуччя!