Про оприлюднення детального плану території для будівництва та обслуговування амбулаторії загальної практики сімейної медицини .

Дата: 03.03.2020 15:09

Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Зарічанська сільська рада повідомляє:

Проект розроблений фізичною – особою підприємцем Прадош О.О. м.Луцьк:

Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості з  05 березня 2020 року  до 06 квітня 2020 року.

Ознайомитись з основними техніко - економічними показниками цієї містобудівної документації можна у відділі інфраструктури,  майнових і земельних ресурсів Зарічанської сільської ради (с.Заріччя, вул.Героїв Майдану, 2А, тел.91793), а також подати свої зауваження, пропозиції в усній та письмовій формі до проекту, який проходить процедуру громадського обговорення.

Громадське обговорення відбудеться о 11.00 год 07 квітня 2020 року у приміщенні Зарічанської сільської ради (актовий зал).