"Учитель року-2020": Учителька Зарічанської ОТГ - переможець у номінації ''Образотворче мистецтво''!

Дата: 03.02.2020 12:15

Фото взято з сайту ВІППО

Булеца Наталія Іванівна, вчитель ЗОШ І-ІІ ст. с. Ласків Зарічанської ОТГ посіла третє призове місце в  другому, регіональному турі конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Образотворче мистецтво» за результатами об’єктивного та неупередженого оцінювання членами журі у 5-ти конкурсних випробуваннях серед семи учасників із Волинської області. Конкурсанти захищали проєкти, виконували тестові завдання з фаху та методики викладання відповідних навчальних предметів, проводили майстер-класи, представляли власний досвід, виконували практичні завдання у межах навчального предмета. Даний конкурс відкрив для молодої, креативної вчительки нові можливості та великі перспективи, став ще однією сходинкою до вершини професійної майстерності, відкрив багато нових граней її педагогічного досвіду, став школою самоствердження і самовираження. Вона отримала величезний досвід та багато емоцій, вражень, розкрила  свій потенціал та інноваційні професійні здібності.

Наталіє Іванівно! Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді.

Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення від зробленого, а  щирість і талант знаходять відгук у серцях  вихованців.