Конкурси,вікторини та флешмоби у навчальних закладах до 22 січня - Дня Соборності України

Дата: 23.01.2020 11:38

22.01.2020 року у навчальних закладах нашої громади учні разом з педагогами відзначили  День Соборності України.

У с. Суходоли  діти взяли участь у грі "Любіть Україну", вікторині "Як я знаю Україну"", малювали патріотичні малюнки, співали у карооке українські народні пісні, переглянули відеофільм "22 січня: День Соборності".

У Ласківській ЗОШ І-ІІ ст. Учні 4 класу провели тематичну годину " Нездоланна сила єдності народу", а також діти малювали малюнки на патріотичну тематику.

В с. Новосілки учні школи провели  Флешмоб "Наша сила - в єдності" утворивши живий ланцюг (перше фото)