Волинська обласна служба зайнятості рада вітати топові підприємства нашого краю!

Дата: 19.12.2019 12:10

11 грудня директор Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості прийняла участь у прес-конференції ринкоутворюючого підприємства Володимир-Волинського району ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», яка відбулась у приміщенні центру зайнятості. Результати діяльності підприємства за 2019 рік, плани розвитку у 2020 році та перспективу розширення потужностей до 2027 року – питання, на які надала представникам засобів масової інформації вичерпні відповіді Генеральний директор ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» Аліна Сич. Не оминула увагою Аліна Вікторівна і співпрацю підприємства зі службою зайнятості. Працюємо разом на спільний результат!