Увага! 12.11.2019 року буде відключення газу!

Дата: 07.11.2019 09:23

Володимир-Волинське відділення А'Г «Волиньгаз» інформує, що 12 листопада 2019 року з 10 год до 18 год в зв’язку з проведенням робіт по заміні відключаючих пристроїв в с. Шистів Володимир-Волинського району згідно «Плану розвитку газорозподільної системи газорозподільного підприємства АТ «Волиньгаз» буде припинено газопостачання с. Шистів - 44 абоненти, с. Новосілки - 117 абонентів, с. Суходоли - 212 абонентів, с. Дігтів - 99 абонентів, с. Ласків - 165 абонентів, с. Вощатин - 52 абоненти, с. Заріччя- вул. Стемпковського, Озерна, Набережна, Шевченка, Героїв Майдану - 232 абоненти, с. Зимне - вул. Польова - 6 абонентів, вул. Приміська - 1 абонент.
Відновлення газопостачання відбудеться 12 листопада 2019 року з 18 год, після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях