ДОВІДКА ПРО МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПРИКОРДОННОЇ ЗОНИ

Дата: 01.07.2019 15:11

Керуючись прагненням розвивати польсько-українські відносини, владою Польщі та України запроваджено взаємний спрощений перетин кордону та укладено угоду про правила малого прикордонного руху (MRG). Ці правила розповсюджуються лише на жителів сіл та міст 30-кілометрової прикордонної зони, які прожили на цій території щонайменше три роки (безперервно).

Дозвіл на перетин кордону у рамках MRG видає українцям польський консул у м.Луцьк. Для отримання такого дозволу потрібно подати в консульство заявку та інші документи, серед яких і довідка, що підтверджує місце проживання. Якщо раніше така довідка видавалась Управлінням у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України у Волинській області (м. Луцьк), то сьогодні для жителів Зарічанської громади вона видається у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Зарічанської сільської ради (ЦНАП). Жителі сіл Ласків та Вощатин можуть отримати довідку в Ласківському старостинському окрузі.