припинила діяльність, увійшла до складу Володимир-Волинської громади

Відбулося засідання виконавчого комітету №10

Дата: 22.10.2019 10:45

18.10.2019 року у залі засідань Зарічанської сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Члени комітету  заслухали про підсумки виконання бюджету та  Програми соціально-економічного розвитку Зарічанської сільської ради за 9 місяців 2019 року. Також було винесене питання про реалізацію громадянами конституційного права на звернення. На засіданні обговорили стан підготовки закладів освіти та соціальної інфраструктури Зарічанської сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Були прийняті рішення про виплату одноразової грошової допомоги та виплату допомоги на поховання. Члени виконавчого комітету затвердили кошторисні розрахунки. Також було розглянуто питання щодо надання дозволу жителям с. Дігтів на підрізання кущів біля сходів, що біля дороги Р-15.