Чиста вода вже від завтра.

Дата: 19.09.2019 16:47

Шановні жителі!!!

вулиць Шевченка, Стемковського, Героїв Майдану, Озерна та Набережна села Заріччя.

Завершилися всі роботи по будівництву водопроводу  в с. Заріччя. Роботи по цьому проекту тривали з 07.11.2018р. і нарешті 18.07.2019 року було під'єднанано водогін с.Заріччя до водопроводу м.Володимир-Волинського, проведено його випробування та хлорування.  Завтра 20.09.2019 року буде пробний пуск і остаточний перехід на користування водою з міського водопроводу.  До Вас велике прохання передати початкові показники ваших лічильників до Володимир-Волинського управління водопровідно-каналізаційного господарства (телефон абонентського відділу  2-71-27). Від завтра у Ваших оселях має бути чиста питна вода.

До відома тих споживачів, хто не встановив лічильники на водопостачання - облік використаної води буде проводитися по нормам сппоживання, що застосовуються у м.Володимир-Волинський, деталі можна дізнатися за тел 2-71-27 – абонентський віділ УВКГ.