«Активна громада - успішна держава» - затверджено логотип та слоган ЗарічанськоЇ громади.

Дата: 16.09.2019 15:47

«Активна громада - успішна держава»

Переможцем творчого конкурсу «Розробка логотипу та слогану Зарічанської об’єднаної територіальної громади» за результатами голосування  став логотип за №3 розроблений Борисом Володимиром Володимировичем жителем с .Суходоли.

До участі у конкурсі були подані роботи від 6 кандидатів в кількості 17 варіантів.

З них було обрано 6 варіантів, які були винесені на відкрите онлайн голосування.

Всього проголосувало 81 особа . Логотип та слоган за №3 отримав 37% голосів та був затверджений 05.09.2019 року рішенням сесії №39/6.

Вітаємо переможця!

Виключне право на використання логотипу та слогану переможця і виключне право на дозвіл або заборону використання логотипу та слогану  передані Зарічанській сільській раді.