День села Федорівка

Дата: 03.09.2019 18:49

28 серпня 2019року у с.Федорівка відзначили День Села.

Свято розпочалося із розважальної програми для дітей.

Була проведена виставка робіт майстринь вишивки: Бойко Ніни Платонівни, Гаєвської Лідії Іванівни та Зай Євгенії Петрівни.

Спортивною складовою свята став волейбол.

Далі розпочався святковий концерт. Ведучі дали слово настоятелю громади Святого Пантелемона отцю Юрію. З
вітальними словами до присутніх звернувся сільський голова Ігор Анатолійович Пальонка.

Він вручив подяки жителям села Кінзерському Миколі Єфремовичу, Малюх Валентині Олексіївні, Федчук Галині Сергіївні. Також вони отримали від ПАТ «Володимир – Волинська птахофабрики» подарункові набори. Депутат Зарічанської сільської ради Андрій Войтичук вручив подарунки жителям села в різних номінаціях. Ближче до вечора була розіграна святкова лотерея. Закінчилося свято дискотекою. Та свято не вдалося би без допомоги спонсорів ФГ «Пан-Продукт», ПАТ «Володимир – Волинська птахофабрики», підприємців Лариси Антонюк та Мозоль Оксани і Зарічанської сільської ради.