Відбувся третій Фестиваль "Княжий"

Дата: 15.07.2019 15:07

Цими вихідними 13-14 липня 2019 відбувся вже традиційний ІІІ фестиваль "Княжий" на території парку "Княжий" в с.Заріччя. «Княжий» – це сімейний безалкогольний фестиваль. Для найменших відвідувачів  на час фестивалю було організувано чимало майстер-класів : Юні журналісти, зробити аквагрим, зачіски Середньовіччя чи петриківський розпис. Також в дитячому містечку діти мали змогу пограти в різні забави та ігри за участі волонтерів фестивалю.

Для дорослих була не менш цікава та насичена програма заходів:  містечко майстрів, пленер різьбярів, ярмарок їжі, містечко готів,стрільба з лука, майстер-класи з сучасного мечевого бою, майстер-класи з народних ремесел, прогулянки річкою лугою від туристичного клубу «ANTAR», фотозони, танці епохи середньовіччя, лицарські турніри, ярмарок ОТГ, княже fashion-show, княже весілля, конкурс заміжніх красунь «Княгиня-Берегиня»   та гутіркова локація. Вечером на відвідувачів "Княжого" очікували виступи гуртів Етнаterra, Медовий полин, Карна, OTORVALD, Ot Vinta та СКАЙ.