Продовжуємо визначення найкращого логотипу та слогану нашої громади.

Дата: 02.07.2019 11:35

Шановні мешканці громади!

Підводимо підсумки першого етепу конкурсу на розробку логотипу та слогану Зарічанскьої ОТГ. Хочемо подякувати нашим учасникам за активність та цікаві запропоновані варіанти логотипу та слогану нашої громади. Загалом на конкурс було  подано 10 пропозицій. Робоча група розглянула всі заявки та голосуванням обрали 6 пропозицій. Роботи-фіналістів оприлюднюємо з метою проведення опитування Вашої думки та онлайн-голосування.  Голосування триватиме протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення робіт на веб-сайті Зарічанської ОТГ та fаcebook-сторінці.

Слоган - "Сила в єдності"

Слоган - "Активна громада - успішна держава"

Слоган - "Активна громада - успішна держава" (варіант 2)

Слоган - "Громада активних людей"

Слоган - "Громада активних людей" (варіант 2)

Слоган - "З відкритим серцем до кожного"

Нагадуємо конкурсна робота, яка набрала більшу кількість голосів в голосуванні вважається переможцем Конкурсу. Переможець Конкурсу отримує грошову винагороду в сумі 1000 (одна тисяча) гривень.

Не забуваємо, що  логотип — графічний або текстовий символ, який представляє якийсь конкретний суб’єкт або об’єкт, наприклад — компанію, організацію, приватну особу або продукт. В нашому випадку, логотип повинен асоціюватися з Зарічанською ОТГ. Ми його будемо використовувати у рекламних, комунікаційних та інших заходах, на різноманітних предметах, матеріалах, наприклад, друкованих виданнях, сувенірній продукції для формування позитивного іміджу громади в Україні, а згодом і за кордоном.

Тому, шановна громадо, звертаємося до Вас з проханням проявити активність та віддати свій голос за той логотип, який, на Вашу думку, буде найкращим для Зарічанської ОТГ.

ДЯКУЄМО!!!