День медичного працівника в нашій громаді

Дата: 18.06.2019 12:19

Свято медичного працівника в Україні святкують у третю неділю червня – цього року це 16 червня.

День медичного працівника (лікарів, медсестер, санітарів, лаборантів тощо) в Україні та низці інших країн колишнього СРСР – Росії, Білорусі, Латвії та Казахстані – відзначають ще з 1980 року. Після здобуття незалежності тодішній президент України Леонід Кравчук закріпив цю традицію своїм указом у 1994-му.

14 червня 2019 року в Зарічанській сільській раді відбулися урочисті заходи присвячені Дню медичного працівника. Медичних працівників громади  привітав голова сілської ради Ігор Пальонка, вручив подарункові сертифікати, а також  завідувачці Суходільського ФАПу Півнюк Інні Петрівні Подяку від народного депутата Ігора Гузя . Для всіх присутніх працівники культури нашої громади підготували святковий виступ.