Звіт сільського голови в с.Дігтів та с.Новосілки

Дата: 12.06.2019 14:25

07.06.2019р відбувся звіт голови Зарічанської ОТГ Ігоря Пальонки в селах Дігтів та Новосілки. Голова сільської ради звітував про надходження та використання коштів на розвиток громади. поділився планами на цей рік.

З жителями сіл обговорили найбільш актуальні питання. У с.Дігтів найбільш цікавило людей майбутнє школи І ступеню та питання щодо укладення договорів на вивіз твердих побутових відходів. Обговорили питання щодо подальшого ремонту доріг в Дігтеві та ін.Також жителі Дігтева визначилися із датою проведення Дня села, яке відбудеться  7 липня.

У с.Новосілки мешканців турбували питання щодо подальшого ремонту дороги Новосілки -Орані,  продовження підсипання вулиць та ряд інших питань. День села в Новосілках відбудеться 12 липня.