Звіт сільського голови та старости в с.Ласків та с.Вощатин

Дата: 03.05.2019 11:30

02.05.2019р відбувся звіт голови Зарічанської ОТГ Ігоря Пальонки та старости Ласківського старостинського округу в с.Ласків та с.Вощатин. Голова сільської ради звітував про надходження та використання коштів на розвиток громади поділився планами на цей рік. Староста Шейчук Тетяна прозвітувала про свою діяльність в старостинському окрузі.

Було обговорено ряд питань, що найбільше хвилюють жителів сіл. У с.Ласків гостро постало питання щодо поводження з твердими побутовими відходами та утворення стихійного сміттєзвалища поблизу села. Піднімалося питання щодо подальшого благоустрою кладовища (зрізування аварійних дерев), освітлення вулиці Шкільної, якість питної води та встановлення знаків обмеження швидкості в селі та ін.

У с.Вощатин  мешканців турбували питання щодо подальшого освітлення бічних вулиць села, продовження підсипання дороги до кладовища, встановлення контейнерів для сміття біля клубу, облаштування території біля ставка в селі та продовження ремонту дороги Вощатин-Ласків-Суходоли.