Укладено меморандум про партнерство

Дата: 21.03.2019 09:27

Нещодавно три громади уклали меморандум про партнерство. Йдеться про угоду між Зарічанською та Зимнівською об'єднаними територіальними громадами та м. Володимир-Волинським. Про це повідомив Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. Меморандум укладений для створення комфортного та безпечного середовища життя громадян в результаті взаємовигідного співробітництва між громадами. «Наші територіальні громади сьогодні пов’язані низкою економічних соціальних та культурних зв’язків», - йдеться у тексті меморандуму. Мовляв, партнерство може зробити громади сильнішими, більш конкурентними та успішнимиУ рамках цього меморандуму йдеться про практичну реалізацію у майбутньому проектів щодо водопостачання, водовідведення, поводження з твердими побутовими відходами, медицини, соціального захисту, освіти, культури, а також проектів, які спрямовані на енергозбереження, покращення екологічної ситуації в районі та дорожньої інфраструктури.