Конкурс юних читців поезії Лесі Українки

Дата: 15.02.2019 16:26

У Володимир-Волинському районному методичному кабінеті пройшов  районний етап конкурсу юних читців поезії Лесі Українки. Участь у конкурсі приймали 19 загальноосвітніх закладів. Юні читці натхненно виконували твори видатної письменниці. Переможцем у станшій віковій категорії стала учениця 9 класу комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. м.Устилуг» Устилузької міської ради Лебедь Анастасії (вч. Касьян Г.В.) з виконанням вірша «Одержима». Друге місце у старшій віковій категорії завоювала Марцих Яна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Овадне (вч. Кузьмич Л.В.), а третє — Рудь Софія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Хобултова (вч. Кумецька Т.І.).

У середній віковій категорії перше місце зайняли два учасники: Стойка Єлизавета, учениця ООЗ НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. с.Зимне (вч. Костюк Т.В.) та Ющук Роман, учень із ЗОШ І-ІІ ст. с.Жовтневе (вч. Доскоч Л.А.).

Друге місце розділили наші учениця 7 класу із ЗОШ І-ІІ ст. с.Гайки Бринь Вікторія (вч. Дмитрук Р.В.) та Борейко Владислав та Цибульська Дана, учні ЗОШ І-ІІ ст. с.Ласків (вч. Ткачук Л.М.).

Дана-муза і Влад-поет на конкурсі читців поезії Лесі Українки. "Музині химери" і славне друге місце! Талановиті читці і актори!

Гарними були виступи Жук Софії (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Овадне, вч. Гіль В.М.), Калитюк Софії ( комунальний заклад “ЗОШ І-ІІІ ст. м.Устилуг” Устилузької міської ради, вч. Білан М.М.) та Горбунової Яни (Селецька ЗОШ І-ІІ ст. ім .О.Полонської, вч. Матвіюк Р.М.), що зайняли третє місце.

Вітаємо всіх учасників, призерів та їх учителів.