Інформаційне повідомлення про припинення поштового обслуговування

Дата: 16.11.2018 15:51

Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі з 15 листопада 2018 року припиняється доставка кореспонденції, адресованої Національному банку України, за адресою: 43000, м.  Луцьк, вул. Градний узвіз, 4.

Листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за такими поштовими адресами:

79005, м. Львів, вул. Коперника, 4 – з питань отримання довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і перебувають за її межами);

01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9 – з усіх інших питань.

Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінностей, доходи і майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, суб’єктів підприємницької діяльності Волинської області та м. Луцьк, у разі бажання отримати/подати особисто, здійснюватиметься у м. Львові за адресою: вул. Коперника, 4 центральний вхід, 2 поверх, кімната 220, тел. (032) 297-22-01.