Осінній призов триває

Дата: 06.11.2018 11:58

Термін цьогорічного осіннього призову продовжено до 30 грудня 2018року Указом Президента України.

На строкову службу призивають чоловіків віком від 20 до 27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

Якщо хлопець призовного вііку повістки не отримав, він все одно повинен прийти до військкомату в 10-денний термін з початку призову.

В Україні передбачено два види відповідальності за порушення законодавства про військову службу — адміністративна і кримінальна. Як адміністативне покарання за неявку у військкомат застосовуються штрафні санкції, передбачені ст. 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення:

• штраф від 85 до 119 гривень — перше порушення
  • штраф 170-255 гривень — повторне порушення

Ухилення від призову на строкову військову службу карається обмеження волі на строк до 3-х років за статтею 335 КК України.