30 жовтня 2018 року в райдержадміністрації відбулась нарада з керівниками ОТГ

Дата: 01.11.2018 20:19

Сільський голова взяв участь у робочій нараді, яку провела Наталія Василець з головами територіальних громад. На порядок денний виносились питання, що виникли у звязку із завершенням процесу децентралізації та повною передачею власних ресурсів районного бюджету у бюджети ОТГ з 1 січня 2019 року. Деально обговорювалися питання фінансування обєктів спільної власноті. бюджетних установ районного підпорядкування, які здійснюють діяльність на території всіх громад та подальшого функціонування виконавчого апарату районної ради.

Керівники ОТГ висловилися за необхідність утримування цих закладів, залишилося лише узгодити кошториси.

Після аналізу мережі закладів і витрат на їх утримання, голови ОТГ дійшли консенсусу та визначилися із необхідними видатками, які направлять на співфінансування установ. Ці рішення будуть розглянуті на сесіях громад і тоді відповідних фінансовий ресурс буде закладено у районний бюджет 2019 року.