між селами Ласків та Вощатин розпочали ремонт дороги

Дата: 18.09.2018 11:23

У Зарічанській громаді між селами Ласків та Вощатин розпочали ремонт дороги.

Протягом двох днів тривали підготовчі роботи. Місцеві жителі села Вощатин своїми силами провели обрізування дерев, які б могли заважати дорожникам вкладати нове покриття.

Планується зробити дорогу між селами повністю, однак частина буде з асфальтобетонним покриттям, а частина білощебеневою. Із місцевого бюджету на це виділили понад 1,4 мільйона гривень, майже стільки ж має співфінансувати область.

Буде влаштований один кілометр асфальтобетонного покриття (від села Вощатин і до села Ласків), великі ями мають підсипати та замостити щебенем по всій іншій ділянці. Також фірма виконавець влаштує асфальтобетонне покриття в селі Ласків, ще залишилося 200 метрів “розриву” від асфальтного покриття

Вкладати асфальт планують розпочати вже 18-го вересня, якщо будуть сприятливі погодні умови. А загалом на виконання всього об’єму робіт, підрядникам потрібно 2 тижні.