Перше Вересня в Зарічанській громаді

Дата: 03.09.2018 14:14

Сьогодні, з самого зранку вулиці сел Зарічанської громади наповнилися дитячим щебетом, посмішками школярів і букетами найкрасивіших осінніх квітів. Знову урочисто і хвилююче на подвір’ях навчальних закладів   мелодійні звуки шкільного дзвоника, сердечні святкові вітання. Розпочався новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, але нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

У день вересневого свята сільський голова Ігор Анатолійович привітав учнів, учителів, батьків, бабусь, дідусів, гостей свята з Днем знань та побажала учням здобути знання, які допоможуть досягати успіхів та особистісного росту, розвиватися, підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів, досягти омріяної мети, учителям та батькам побажав  міцного здоров’я, миру, злагоди, натхнення і наполегливості, успіхів у самовідданій праці на благо нашої України.

В усіх навчальних закладах громади  на святковій лінійці  були присутні представники сільської ради які бажали учням безмежної жаги до знань, міцного здоров’я та щасливої долі, а також провести навчальний рік цікаво та плідно, у взаєморозумінні з учителями та батьками, зустріти щирих і надійних друзів, а згодом – здійснити свої мрії, досягти поставленої мети у житті. А педагогам  старанних і талановитих учнів, терпіння і витримки у такій нелегкій професії.