День села Заріччя

Дата: 29.08.2018 16:21

28 серпня у Зарічанській громаді відбулось свято – День села Заріччя.

Святкування проводилося на вулиці біля приміщення сільської ради

Для діток  запросили креативних аніматорів, які більше двох годин розважали найменших гостей свята

У програмі святкування були  концерт, і розіграш лотереї.    І дорослі, і малі із задоволенням пригощалися кулішем, юшкою, картоплею. Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан. Згадали старожилів, багатодітну сім’ю, наймолодшого жителя,  та інших жителів громади.

З вітальним словом до присутніх звернулися сільський голова Ігор Пальонка, помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч, голова фракції УКРОП Сергій Радкевич. Свято завершилося святковою дискотекою.

Спонсори свята: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом";«Прибужжя» фонд Ігоря Гузя;  ПАТ Володимир-Волинська птахофабрика; ТЗОВ «П’ятидні»; підприємці : В.В. Наливайко, О.М. Карабась, І.Я.Царук, В.М. Бадредінова-Касіч; гр.Т.Шайгарданов, М.Янець, В.Сідельський. Щиро їм дякуєм за допомогу.

День села – це особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Тож нехай це свято принесе Вам та Вашим родинам щастя, добробут, злагоду. Міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру Вам, шановні жителі села Заріччя!