Запрошуємо активну молодь на форум "Молодь. Кар'єра. Успіх"

Дата: 08.08.2018 11:59

Запрошуємо активну молодь на форум "Молодь. Кар'єра. Успіх"

20-26 серпня 2018 року в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку "Зоряний", розташованому у селі Потоки Кременчуцького району, відбудеться Міжрегіональний молодіжний форум "Молодь. Кар'єра. Успіх".

Мета: створення платформи для обговорення проблем і викликів, з якими стикаються молоді люди на шляху до вибору вищої освіти, професії, першої роботи, а також спільне напрацювання шляхів вирішення проблем, які можуть виникнути у даних сферах.

Організатори: управління у справах молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Молодіжний парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Центр "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

До участі у форумі запрошуються активісти учнівського та студентського самоврядування, лідери молодіжних громадських організацій та ініціативних груп, а також молодь, яка має бажання змінювати Україну на краще.

Для участі у форумі у якості:

активного учасника необхідно до 13 серпня 2018 року заповнити аплікаційну форму,

модератора/експерта необхідно до 8 серпня заповнити "Анкету модератора",

учасника ярмарки необхідно до 13 серпня заповнити форму "Ярмарка громадських організацій та ініціативних груп".

Заповнені форми необхідно надіслати на електронну пошту kmkmo2016@ukr.net.

Результати відбору учасників Міжрегіонального молодіжного форуму "Молодь. Кар’єра. Успіх" стануть відомі 15 серпня 2018 року, кожного учасника буде повідомлено особисто та список учасників буде опубліковано на сайті www.molod.org.ua.

Організатори форуму забезпечують учасників проживанням, харчуванням та роздатковими матеріалами. Проїзд до м. Кременчука та зворотно за рахунок учасників.

Контакти:

Сайт: www.molod.org.ua