УВАГА! З 02.07.2018 ЗМІНА РАХУНКІВ!

Дата: 03.07.2018 13:59

УВАГА! З 02.07.2018 ЗМІНА РАХУНКІВ!

20.06.2018

З 02 липня 2018 року у зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів будуть відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998) в розрізі кодів бюджетної класифікації, бюджетів та адміністративно-територіальних одиниць України.

У зв’язку з цим, з 02 липня 2018 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.

З метою упередження виникнення у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів платникам необхідно, починаючи з 02 липня 2018 року, у розрахункових документах  на сплату податків і зборів заповнювати реквізити нових бюджетних рахунків.

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС у рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sts.gov.ua/byudjetni-rahunki) та на веб-сторінках органів Державної казначейської служби України за адресою: www.treasury.gov.ua

Відділ планування, доходів, фінансово-економічного
                                                                                                                                                   розвитку Зарічанської сільської ради