Фестиваль "Княжий"

Дата: 26.06.2018 09:46

23-24 червня у парку Заріччя відбувся етнічний фестиваль "Княжий" . Гостей фестивалю привітали народний депутат України Ігор Гузь, міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк, сільський голова Зарічанської ОТГ Ігор Пальонка, ПАТ Володимир-Волинська птахофабрика, представники  ґміни Грубешова

Важливою частиною фестивалю та його ж родзинкою стала частина «Історія оживає тут» до якої увійшла «Кінна кавалькада від «Каретного двору», масовий лицарський бій, історична програма від готів з Республіки Польща, дефіле моделей одягу в етно-стилі, бойові лицарські дисципліни та вибір королеви турніру від «Каретного двору».   Також на фесті працювали літературна та гутіркова сцени, дитяче та ярмаркове містечко, працювали учасники пленеру різьбярів.

Першого дня на годлвній сцені "Княжого" виступали такі гурти як:   Troye Zillia, The Doox, ДримбаДаДзига, Чумацький Шлях, а хедлайнером вечора став відомий український гурт Kozak System.

На другий день фестивалю «Княжий» гості мали змогу спостерігати лицарські бої, легенду про дракона Смока, конкурс краси серед пар близнючок «Короновані вродою», танці «Тотентанц» та «Полька», різні майстер-класи. Відвідати поселення готів, ярмарок та скоштувати безліч смачних страв.

Музична програма на головній сцені розпочалась о 18:00 виступом гурту ЛТК. Після нього гостей розважали гурти Стары Ольса, КораЛЛі та Irdorath.

А під завершення фестивалю відбулось неймовірне вогняне шоу.