Вибори старости

Дата: 04.06.2018 14:58

У Ласківському старостинському окрузі Зарічанської ОТГ  3-го червня  відбулися вибори старости. Голосування було прозорим і без порушень. На посаду претендували місцеві жителі: Світлана Рабчевська  та Тетяна Шейчук.

У селі Ласків Зарічанської ОТГ загальна кількість виборців - 495 , з них отримали виборчі бюлетені  229 осіб. За Шейчук віддали свої голоси 126 людей, а за Рабчевську – 101 голос.  Два бюлетені визнано не дійсними.

В селі Вощатин загальна кількість виборців становить 165 людей, з який прийшли лише 80. За Тетяну Шейчук проголосували 67 селян, а Світлану Рабчевську підтримали  13 виборців.

За Тетяну Шейчук загалом проголосувало 193 виборці. За Світлану Рабчевську свої голоси віддали 114 жителів.

Зарічанська сільська виборча комісія на підставі складеного нею протоколу про результати виборів старости обраною стала  - Шейчук Тетяна Миколаївна.