Круглий стіл голів об'єднаних територіальних громад в Зарічанській сільській раді

Дата: 31.05.2018 16:31

30.05.18р.у Зарічанській сільській раді відбувся круглий стіл голів об'єднаних територіальних громад 19 округу з участю народного депутата України Ігоря Гузя. Тема обговорення: "Організаційно-економічні аспекти поліпшення інвестиційного клімату в об'єднаних територіальних громадах регіону Прибужжя" .

Ігор Гузь порушив актуальне питання про   інвестиційну політику: дії органів місцеваго самоврядування щодо використання потенціалу території та її конкурентних переваг для сприяння інвестуванню.

Ольга Сивак, керівник Офісу реформ у Західній Україні ознайомила з співпрацею команди Ukrainelnvest з ОТГ регіону Прибужжя.

Ігор Анатолійович, голова Зарічанської громади, провів презентацію Зарічанської ОТГ, розповів про наші успіхи і плани.

Гостям провели екскурсію на ПАТ «Володимир-Волинській птахофабриці» с.Федорівка та в  дошкільному навчальному закладі с.Заріччя.