Відкриття нового садочку

Дата: 20.03.2018 11:20

Зарічанський дошкільний навчальний заклад розпочав свою роботу з 2010 року, як заклад з групою короткотривалого перебування дітей. Садочок був розташований у приміщенні сільської ради. Щороку набір становив понад 20 дітей, проте основна частина дошкільнят відвідувала дошкільні навчальні заклади міста Володимир-Волинський.

У зв’язку з стрімким збільшенням народжуваності дітей, одне із найбільших сіл району потребувало своєї дошкільної установи.Адже на утримання діток у міських садочках , сільська рада до бюджету міста спочатку перераховувала 90 тис. грн..а останнього року -150 тисяч.

На задоволення потреб громади Зарічанської сільської ради , з ініціативи сільського голови у 2012 році розпочалась реконструкція будинку культури під дитячий садок.Ремонтні роботи тривали довгих 5 років .Світлий , чистий , теплий , з якісною їжею , турботливими вихователями та ще й недалеко від дому- таким в уявленні батьків вимальовувався майбутній заклад….

і от

Урочисте відкриття дошкільного закладу вселі Заріччя Володимир-Волинського району відбулось 10 лютого 2017 року.Тож це стало знаковою подією не лише для села, а й для усього району і області  .

Різнокольорові кульки , весела музика , схвильовані батьки , почесні гості і велика кількість подарунків- все свідчило про те, наскільки довгоочікуваною є ця подія.

На реконструкцію приміщення під  дошкільний навчальний заклад витратили більше 6 мільйонів гривень з державного фонду регіонального розвитку та обласного ,районного і сільського бюджетів.

Дошкільний заклад побудований за новими сучасними технологіями, проектна потужність 40 дітей , але на разі виховується 62 дитини , розрахований на дві різновікові групи.

У закладі функціонує дві різновікові групи «Сонечко» та «Краплинка».

Групи оснащені регульованим опаленням та підігрівом підлоги ,системою змішаної подачі води, у відповідності до вимог санітарного регламенту  об лаштовані кімнати гігієни для дітей , що дозволяє забезпечити комфортне перебування дитини та задоволення її фізіологічних потреб.

Для здійснення якісного медичного обслуговування та контролю за фізичним розвитком дітей , на першому поверсі розташований медичний блок, який включає в себе приміщення для розведення дезрозчинів з вентиляційною шафою та потужною витяжкою , кабінет медичної сестри , ізолятор , санвузол.Кабінет забезпечений усіма необхідними медикаментами для надання першої долікарської допомоги.

Смачні поживні та корисні страви готує кухар на харчоблоціз підсобними та комірними приміщеннями , оснащеними усім необхідним сучасним обладнанням: 2 електроплити, 2 холодильника , 2 морозильні камери , столи із нержавіючої сталі.

Щоб у садочку було чисто , а постіль була свіжою і випраною господарчий блок доповнює пральня оснащена 2 новими пральними машинами  стелажами для чистої та мішками для брудної білизни.

Наші вихованці здобувають знання із різних розділів програми ,

Творчо розвиваються,

Фізично вдосконалюються,

Великого значення ми надаємо навчанню особистої безпеки дітей , проводячи тематичні тижні.

Дитинство проходить швидко, але саме воно визначає все подальше наше життя .За великим рахунком вищою освітою є дошкільна ,бо вона дає основу , а всі інші професійні .Радіють наші малюки , а разом із ними й ми.Бо мипрацюємо задля їхніх щасливих і радісних очей.Тож ласкаво просимо да нашого садочка.