Оголошення

Детальний план території для будівництва та обслуговування автозаправочної станції

Зарічанська сільська рада вирішила розробити детальний план території   для будівництва автозаправочної станції по вул.Героїв Майдану с.Заріччя на території Зарічанської сільської ради.

15:10 04.03.2020

Про оприлюднення детального плану території для будівництва та обслуговування амбулаторії загальної практики сімейної медицини .

Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Зарічанська сільська рада повідомляє:

15:09 03.03.2020