Оголошення

До уваги власників сільськогосподарських підприємств, фермерів, власників пасік(суб’єкти насінництва та розсадництва)!

Володимир-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області повідомляє,що на виконання протокольного рішення №1 від 08.02.2019 року підсумкової наради Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, листа Держпродспоживслужби України від 28.12.2018 року №11.2.1- 4/7235, 21 лютого 2019 року буде проведена нарада з питань дотримання законодавства у сфері бджільництва, захисту рослин, насінництва та розсаднництва.

18:52 19.02.2019

Обережно - тонкий лід !!!

Запам'ятайте! Лід може підвести нас восени, взимку і навесні. Ці заходи дозволять вам знизити ризик від небезпеки на льоду.  Заходи безпеки на льоду

15:29 12.12.2018